KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Hakkımızda


HAKKIMIZDA;

2021 yılında “Orion Seyahat Turizm Organizasyon Ltd. Şti.” bünyesinde kurulan acentamız "Orion Bağımsız Denetim A.Ş." 'nin kardeş şirketi olup, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği(TÜRSAB) üyesidir. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından “13486” İşletme Belge numarası ile yetkilendirilen acentamız “A Grubu Seyahat Acentası” olarak “Antorion Tourism Travel Agency” ünvanı ile faaliyetlerine 2021 yılının Eylül ayında başlamıştır.


Turizm sektöründe uzun yıllar farklı alanlarda (Turizm ve Otel işletmeciliği,  Seyahat İşletmeciliği, Turizm Rehberliği vb.)  deneyim sahibi olan "Yönetim Kurulu Başkanımız" girişimi   ile kurulmuş olan acentamız; misafirlerimizin  “Kalite ve Memnuniyet”  taleplerini en üst düzeyde karşılayacak hizmetler sunarak “Kusursuz Hizmet” prensibine ulaşmayı amaçlamaktadır.

Acentacılık faaliyetlerimiz arasında,

• “Yurt İçi ve Yurt Dışı Kültür Turları” düzenlenmesi, 
• “Uçak Bileti Satışı”,
• “Konaklama Hizmeti Sunulması”,
• Kurumsal ve Bireysel müşterilerimize yönelik “Etkinlik ve Organizasyon Yönetimi”,
• “Transfer Hizmetleri”,
• “Sağlık Turizmi Hizmeti”,
• Kurumsal ve Bireysel müşterilerimize özel VIP turların düzenlenmesi,

bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ;

Gelişen Turizm sektöründe, kalite politikasından ödün vermeden hizmetlerimize devam etmek, kurumsal ve bireysel müşterilerimize yönelik etkinlik ve seyahat çözümleri konusunda fark yaratan ve alanında lider olan acentalar arasında yer almak, takım ruhunu ilke edinmiş profesyonel çalışanlarımızla kaliteyi en üst zirveye çıkararak müşteri memnuniyetini sağlamak,

VİZYONUMUZ;

Güler yüzlü hizmet anlayışı, kalitesi, güvenilirliği ve iş ahlakından ödün vermeyişi ile müşterilerinin beklentilerini hizmetin her safhasında sağlayabilen bir seyahat acentası olmak, müşteri ve çalışan memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, sektörün ve misafirlerimizin beklentilerini takip edip ilkeli, öncü, yenilikçi çözüm ve hizmetler sunan, turizm sektöründe her zaman tereddütsüz tercih edilen Türkiye ve Dünya çapında bir Seyahat Acentası olmaktır.

   ailesi olarak saygılarımızla,